8632
post-template-default,single,single-post,postid-8632,single-format-standard,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
nietypowa_sesja_slubna_06

Nietypowa sesja ślubna

Czasy w których Młoda Para zaraz po ślubie spieszyła do studia i robiła kilka zdjęć w sztucznych pozach, już dawno minęły. Zdecydowanie ciekawsze i bardziej naturalne zdjęcia wychodzą w plenerze i to do nich zachęcam wszystkich nowożeńców.

Typowy plener ślubny

Ze względu na to, że już od wielu lat świeżo pobrane pary udają się na sesję plenerową, wyrobił się przez to pewien stały kanon zdjęciowy. Pary najczęściej wybierają ogród lub park w swoim mieście, ewentualnie łąkę czy pole pod swoją miejscowością. Jest to bardzo komfortowe, ponieważ pięknie ubrana Para Młoda, wśród zieleni i kwiatów, wychodzi na zdjęciach naprawdę cudownie. Przy okazji w takim środowisku dużo łatwiej jest się rozluźnić niż w zamkniętym studiu, przez co zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie. Co jednak jeśli chcemy wprowadzić jakieś urozmaicenia do typowej już sesji plenerowej?

nietypowa_sesja_slubna_01

Liczy się pomysł

Spokojnie, nie trzeba wcale wydawać dużych pieniędzy. Nie trzeba też tygodniami szukać ciekawej lokacji, która pozwoli nam wyróżnić się z tłumu i stworzyć niecodzienną kreację plenerową. Można opierać się na naprawdę prostych i niedrogich, ale jednocześnie efektownych pomysłach. Ta sama sesja w parku, będzie wyglądać całkiem inaczej, jeśli zabierzemy na nią balony lub inne kolorowe akcenty. Można też przynieść najróżniejsze przedmioty i trochę się powygłupiać, stworzyć za pomocą zdjęć jakąś zabawną historyjkę. A jeżeli do Waszej małej rodziny należą także czworonogi, czemu ich także nie zabrać na sesję? Pieski na pewno będą zadowolone z zabawy w parku, a Wam wyjdą bardzo ciekawe, naturalne zdjęcia razem z nimi.

nietypowa_sesja_slubna_02

A może zmiana scenerii?

Kto powiedział, że plener musi być w parku? Oczywiście, zdjęcia wychodzą tam świetne i jest bardzo sprzyjającym tłem. Jeśli jednak chcemy czegoś innego, to wcale nie musimy daleko szukać. Wystarczy odnalezienie jakiegoś ładnie wyglądającego mostu i sesja będzie wyglądać całkiem inaczej. Można uchwycić Młodą Parę z różnej perspektywy i pod wieloma kątami. Zawsze znajdzie się jakiś ciekawy kadr. A sam most dodaje romantycznej nuty. Wspaniale wyjdą także zdjęcia na plaży. Jeśli ślub i wesele za nami, to można biegać wspólnie przy pięknym zachodzie słońca, lub wejść razem do wody.

nietypowa_sesja_slubna_03

Sesja ślubna w mieście

W mieście zawsze znajdzie się kilka ciekawych miejsc na sesję ślubną. Wąskie uliczki w zabytkowej części miasta będą wyglądać niezwykle romantycznie. Ściana w tle daje nam kilka fajnych możliwości, możemy ją doświetlić lub pokolorować światłem. Interesująco wychodzą także sesje w opuszczonych fabrykach czy innych wielkich budynkach – Młoda Para, pięknie ubrana, pełna szczęścia i energii, niesamowicie kontrastuje z opuszczonym, obdrapanym budynkiem.

nietypowa_sesja_slubna_04

Wyraź siebie

Świetnym pomysłem na sesję ślubną, która będzie wyjątkowa i naturalna, to przedstawienie na zdjęciach Waszego wspólnego hobby. Uwielbiacie wspinaczkę górską? Dlaczego nie zrobić kilku zdjęć na ścianie skalnej, wraz z całym sprzętem? A może całkowicie odwrotnie, nie ciągnie Was do sportu, ale za to uwielbiacie czytać? Fantastycznie może wyglądać wtedy sesja w bibliotece lub w antykwariacie. Jeśli odbędzie się w dobrze znanej Wam przestrzeni, otoczeni swoimi ulubionymi przedmiotami, podczas aktywności, przy których wspólnie spędzacie czas – łatwiej będzie Wam wyjść na zdjęciach naturalnie.

nietypowa_sesja_slubna_05

Wasze pomysły na sesję w plenerze

Jak widać, większość z tych sesji to jedynie kwestia wybrania ciekawej scenerii czy prostych dodatków. Efekt może okazać się niesamowity. A Wy wybraliście już miejsce na swoją sesję ślubną? Koniecznie zobaczcie TUTAJ piękną sesję na Majorce.