47909
post-template-default,single,single-post,postid-47909,single-format-standard,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
trendy_slubne_2021 (2)

Jakie trendy ślubne czekają nas w 2021 roku?

Rok 2020, który z pewnością na długo zapisze się w pamięci wszystkich ludzi z uwagi na ogólnoświatową pandemię koronawirusa, nie był łatwy dla branży ślubnej i z pewnością odcisnął swoje piętno na tym, jak będą wyglądać i jak będą organizowane wesela w najbliższej przyszłości. Jest to widoczne w trendach na 2021 rok, w których da się zauważyć nieco więcej powściągliwości i zgodności z ideą upcyklingu.

Wzrost popularności ślubów plenerowych

Zmiany prawne, które weszły niedawno w życie, znacznie ułatwiły organizację plenerowych ślubów. Coraz więcej par decyduje się na to, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak” na łonie natury. Wśród pięknych widoków, nad morzem, nad rzeką, w górach i innych urzekających miejscach. Takie uroczystości na długo zapadają w pamięć. Ponadto towarzyszące im uczucie nieskrepowanej swobody i wolności jest tym, czego goście i młodzi małżonkowie najbardziej w tym dniu potrzebują. Jedynym czynnikiem, który może nieco pokrzyżować plany związane z plenerowym weselem, jest pogoda.

trendy_slubne_2021 (1)

Personalizacja ślubna

Młodzi ludzie, którzy rozpoczynają wspólną drogę życia, coraz częściej decydują się na personalizację tej uroczystości. Wszystko, począwszy od zaproszeń, winietek i drobnych podarunków dla gości, poprzez jedzenie, tort i zabawy, ma być „skrojone na miarę”. Jeśli więc zaproszenia, to najlepiej ze zdjęciem z sesji narzeczeńskiej. Jeśli tort, to z inicjałami albo ozdobami nawiązującymi do historii miłości i znajomości albo wspólnych pasji młodych małżonków. Gdy chodzi o zabawy, to przy muzyce, która młodym kojarzy się ze wspólnie przeżytymi szalonymi chwilami. Sposobów na personalizację wesela jest jeszcze całe mnóstwo. Dzięki nim ta uroczystość jest naprawdę wyjątkowa.

trendy_slubne_2021 (4)

Naturalne dekoracje ślubne

Polne kwiaty w wazonach, podwieszone pod sufit gałęzie drzew z przywieszonymi lampionami, zielone ściany z mchu i ścianki kwiatowe. Tego wszystkiego można się spodziewać, jeśli będzie się gościem weselnym w 2021 roku. Przyszli małżonkowie nierzadko sami decydują się na przygotowanie choćby części dekoracji i samodzielnie. Z pomocą rodziny i przyjaciół rozwieszają własnoręcznie wykonane lampiony, rozkładają na stołach stroiki, winietki i bukieciki oraz wykonują ozdoby ze świeczek albo aranżują stół ze słodkościami. Im bardziej naturalnie i eko, tym lepiej.

trendy_slubne_2021 (3)

Motyw przewodni ślubu i wesela

Ten pomysł, zaczerpnięty z kultury zachodniej, to doskonała metoda na urozmaicenie wesela. Jeśli zarówno panna młoda, jak i pan młody, pałają niesłychaną miłością do filmu „Ojciec Chrzestny”, albo jeżdżą na wszystkie koncerty ulubionego zespołu rockowego, to dlaczego by nie wykorzystać wspólnej pasji na weselu. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Będzie to wspaniałe doświadczenie nie tylko dla Państwa Młodych, ale też wszystkich gości. Dzięki temu będą mieli okazję przeżyć coś wyjątkowego i niezapomnianego oraz doświadczyć nowych dla siebie emocji.

trendy_slubne_2021 (5)

Są to oczywiście prognozy, bo o tym, jak będą wyglądać wesela w 2021 roku, przekonać będzie się można, kiedy już staną się one rzeczywistością.