9533
post-template-default,single,single-post,postid-9533,single-format-standard,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
najwazniejszy dzien w moim zyciu

Najważniejszy dzień w moim życiu

Wiele osób uważa, że ślub to najważniejszy dzień w ich życiu. No cóż, przygotowania do niego trwają czasem niemal cały rok. Nie szczędzi się na ten cel pieniędzy aby zadowolić dziesiątki osób, które przyjdą na wesele. Cały dzień jest skrupulatnie zaplanowany, każda minuta musi zostać odpowiednio wykorzystana. Wiele osób pomaga nam tego dnia – rodzina, przyjaciele, wynajęte osoby, jak muzyk, konsultanci ślubni, kucharze czy fotograf. Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Może przez to wydawać się najważniejszym dniem w życiu.

moj_najwazniejszy_dzien_w_zyciu_02

Nowe życie

Z perspektywy czasu okazuje się, że dzień ten był ważny z całkowicie innych powodów. Jest to wejście na nową ścieżkę życia. Dni zaczynają wyglądać inaczej. Podejmujecie razem nowe zobowiązania, zaczynacie więcej czasu poświęcać sobie i na prowadzenie domu. Cały czas się rozwijacie, pracujecie. A być może niedługo dołączą do Was dzieci. Droga małżonków i rodziców jest po prostu inna i pełna wielu ważnych zdarzeń. Często o wiele ważniejszych niż ten jeden, piękny dzień zaślubin. Ale pozostaje on tak istotny ponieważ był pierwszym dniem Waszego nowego życia. Dlatego warto zadbać o to, aby był jak najlepszy.

rodzinna_sesja_zdjeciowa_poznan

Wspomnienia

To co jest najlepsze w tej nowej drodze, to że wiemy dokładnie kiedy się zaczyna. W dniu naszego ślubu. Dlatego możemy się świetnie do tej chwili przygotować. I chyba właśnie dlatego wiele osób podświadomie wyczuwa, że jest to najważniejszy dzień w ich życiu. Bo tego dnia coś się zmienia. A często jest to już jedna z ostatnich zmian, ta najważniejsza – założenie rodziny. Pierwszy dzień w którym dwoje ludzi staje się rodziną. Potem tych dni są setki, tysiące. I każdy jest równie ważny. A czasem to przeprowadzka do innego miasta, dostanie wymarzonej posady czy narodziny dziecka, mogą okazać się znacznie ważniejszymi wydarzeniami niż ślub. Nigdy jednak żaden z tych dni nie będzie tym pierwszym i tak wyjątkowym.

moj_najwazniejszy_dzien_w_zyciu_03

Do żadnego nie przygotujemy się tak dobrze. Nie zaprosimy dziesiątek osób aby świętowały razem z nami. W ślubie jest coś magicznego o czym pamięta się przez całe życie. I o czym warto pamiętać. Dlatego właśnie Młode Pary zapraszają na swój ślub odpowiedniego fotografa ponieważ chcą dobrze zapamiętać ten pierwszy krok pełen szczęścia w ich wspólne życie. Zgodzicie się ze mną?