fbpx

Piękna słoneczna rodzinna sesja zdjęciowa

Moja Babcia zwykła mawiać:  „Pamiętaj – rodzina to najcenniejszy skarb…”

Życie przelatuje przez palce, a przecież każda chwila jest jedyna i niepowtarzalna. Czas spędzony w gronie najbliższych daje poczucie bezpieczeństwa, rodzinnego ciepła, umacnia i dodaje energii. Szkoda , że w obecnym świecie tego czasu mamy coraz mniej. Zabiera nam go praca, wieczny pośpiech i ogrom zadań do wykonania.

Ostatnio miałem okazję poznać wspaniałą rodzinę i uwiecznić ich szczęście na rodzinnych fotografiach. Sesje rodzinną zorganizowaliśmy w okolicach Poznania. Na plener zdjęciowy wybraliśmy łono natury. Bliskość przyrody jak i piękna pogoda tylko dopełniły cudowną atmosferę, która panowała podczas całej sesji. Starałem się aby żadna emocja, żaden gest i spojrzenie nie umknęły mojej uwadze. Pragnąłem łapać te ulotne chwilę żeby Wam pokazać na czym polega szczęście. Udało się! Mam nadzieję, że i Wam udzielił się trochę ten rodzinny nastrój :) Sesję rodzinną w Poznaniu uważam za udaną i niebawem pokażę Wam jeszcze więcej rodzinnych zdjęć z innych rejonów Polski.

Rodzinna sesja zdjęciowa daje niepowtarzalną okazję do zatrzymania na ułamek sekundy tej wspólnej niezwykłej energii. Jako fotograf ślubny i rodzinny nauczyłem się dostrzegać piękno w każdej sytuacji nawet tej, którą rodzina uważa za błahą. Każda chwila zdarza się tylko raz, nigdy nie cofniemy czasu i nigdy nie zmienimy przeszłości. Możemy jednak wracać do niej i przeżywać ją na nowo każdego dnia, a zdjęcia rodzinne są doskonałym narzędziem do tych powrotów.

 
 Zostaw po sobie ślad i dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...Ostatnie Portfolio