fbpx

Patrycja & Karol - cudowny ślub w okolicy Poznania oraz magiczna sesją ślubna za granicą

Czy należy odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie fotografa na swój ślub i wesele? Na przykładzie Patrycji i Karola odpowiadam – TAK! Ich data ślubu 13 sierpnia w tym roku był wręcz rozchwytywany. Zapytań o ten termin miałem dokładnie 12. Czyżby trzynastka już nie kojarzyła się negatywnie? Jak widać jest wręcz odwrotnie. Na szczęście nasi aktualnie już nowożeńcy odpowiednio wcześnie, bo z ponad rocznym wyprzedzeniem odwiedzili mnie w celu rezerwacji terminu.
Uroczystość ślubna miała miejsce w kościele św. Wawrzyńca w Kamieńcu. Piękne przystrojenie dodało jeszcze większego wyrazu tej niepozornej z zewnątrz budowli, a ceremonia ślubna, przysięga małżeńska i nakładanie sobie wzajemnie obrączek ślubnych, jako główny element każdego ślubu pełne były wzruszeń i emocji.
Po zaślubinach goście weselni wraz Młodą Parą udali się do Gościńca „U Michała” w Drzymałowie. Urokliwe miejsce na ślub położone przy lesie z bardzo klimatycznymi metalowymi pawilonami w ogrodzie. Patrycja i Karol do wystrojenia sali i kościoła skorzystali z usług firmy, która specjalizuje się w organizacji ślubów i wesel. Uważam, że to bardzo wygodne rozwiązanie dla par, które chciałyby przekazać część obowiązków organizacyjnych profesjonalistom.
Sesja ślubna odbyła się za granicą, w Potsdamie nieopodal Berlina. Jest to przeogromny park i ogród pełen rozmaitej roślinności oraz różnorodnej architektury. Bardzo fajne miejsce na plener ślubny. Byłem tam po raz trzeci i za każdym razem odkrywam nowe, piękne miejsca na zdjęcia ślubne. Zresztą zobaczcie sami.

 
 Zostaw po sobie ślad i dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...Ostatnie Portfolio