fbpx

ANIA I MAREK - PIĘKNY ŚLUB W OKOLICACH POZNANIA

Ania i Marek odwiedzili Targi Ślubne w Poznaniu w 2016 roku gdzie miałem swoje stoisko. To właśnie tam poznaliśmy się, a mój box zainteresował ich na tyle, że zechcieli ze mną porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej na temat moich fotografii ślubnych oraz tego jak wygląda oferta ślubna, chcieli również poznać cennik zdjęć ślubnych. Dwa tygodnie później umowa ślubna była już podpisana, a przyszli nowożeńcy mogli poświęcić swój czas na pozostałe elementy ślubu i wesela.
W dniu ślubu spotkaliśmy się w domu Państwa Młodych gdzie zrobiliśmy zdjęcia z przygotowań do ceremonii, a następnie udaliśmy się na Poznańskie Rataje gdzie mieści się Kościół parafialny pw. Świętego Łukasza Ewangelisty. Przyznam, że bardzo ładne przystrojenie kościoła, jak i sam kościół zrobił na mnie spore wrażenie, a ceremonia zaślubin była piękna i wzruszająca.
Impreza weselna miała miejsce w Dworku Staropolskim w Poznaniu. Fajne miejsce na wesele zważając na lokalizację – Dworek Staropolski znajduje się przy ruchliwej drodze lecz jest odgrodzony dość wysokim murem przez co można odnieść wrażenie odcięcia się od zgiełku miasta i muszę przyznać, że jest tam przytulnie i przyjemnie. Sala weselna przystrojona była ze smakiem i klimatem co zapewne wpłynęło na świetną zabawę weselną.
Para Młoda nalegała aby sesja ślubna w plenerze odbyła się w otoczeniu pięknej natury Puszczy Zielonki w okolicy Poznania. Dla mnie, jako że uwielbiam zieleń, lasy i jeziora było to miejsce przepiękne, a miejscami wręcz magiczne. Bardzo się cieszę, że mamy w okolicy tak świetne miejsca na ślubne sesje zdjęciowe. Oceńcie sami przeglądając moje fotografie i dajcie znać w komentarzu co o nich myślicie.Zostaw po sobie ślad i dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...Ostatnie Portfolio