fbpx

Opinie


Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem.
Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda
ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia
cokolwiek odczuwali.

podpis-don

Ania i Marek
"Piękne zdjęcia i albumy. Profesjonalna współpraca w miłej atmosferze. Dziękujemy!"

Ania i Marek
Patrycja i Karol
"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Jackiem. Swoimi zdjęciami sprawił, że emocje, które towarzyszyły Nam w dniu ślubu będą z Nami za każdym razem, gdy otworzymy Nasz album! Efekty Jego pracy wywołały u Nas wiele radości. Pięknie uchwycone momenty z sesji, jak i ślubu po prostu Nas wzruszają. Otrzymaliśmy starannie wykonany album wypełniony wspaniałymi fotografiami, którymi teraz zachwyca się cała Nasza rodzina :) Jackowi udało się oddać magię tego szczególnego dnia: momenty wzruszenia, zaskoczenia, radość i wybuchy śmiechu, szalone tańce na parkiecie, a przede wszystkim uśmiech i miłość widoczne nie tylko w Naszych oczach, ale także w spojrzeniach Naszych najbliższych. Zdjęcia z sesji plenerowej są po prostu MAGICZNE! Bez wahania polecamy wszystkim Jacka Korzeniewskiego. Cieszymy się, że to właśnie w Jego ręce powierzyliśmy realizację zdjęć w dniu ślubu i podczas sesji plenerowej w Poczdamie. Potrafi uchwycić emocje, ulotne chwile i wszystkie detale. Jest wszędzie, a zarazem Jego profesjonalizm sprawia, że nie krępuje swoją obecnością. Do zobaczenia na kolejnej sesji. DZIĘKUJEMY"

Patrycja i Karol
Agnieszka i Łukasz
"Super podejście i wspaniałe zdjęcia! Wszyscy zachwycają się albumem ze zdjęciami ślubnymi :) Polecamy!"

Agnieszka i Łukasz
Ania i Martin
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Jacka. Nasze zdjęcia ślubne są nieszablonowe, mają w sobie to coś. Świetna atmosfera podczas sesji i profesjonalnie wykonana fotoksiążka. Polecamy!"

Ania i Martin
Dominika i Mateusz
"Jacku bardzo dziękujemy za uwiecznienie tak ważnego dla nas dnia. Zrealizowałeś sesję dokładnie tak jak chcieliśmy, miało być prosto i naturalnie ale niebanalnie. Starał się być niezauważalny, przez co stwarza intymną atmosferę, czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie. Dzięki temu każde zdjęcie jest inne - prawdziwe i każde ożywia wspomnienia z dnia naszego ślubu."

Dominika i Mateusz
Bernadetta i Karol
"Fachowe podejście, duża cierpliwość i piękna pamiątka w postaci zdjęć, które drobiazgowo oddają nastrój chwili. POLECAMY!"

Bernadetta i Karol
Agnieszka i Darek
"Bardzo gorąco polecam! Nie mogliśmy trafić lepiej. Jacek jeszcze raz bardzo dziękujemy za fantastyczne zdjęcia."

Agnieszka i Darek
Karolinai Dawid
"Najlepszy fotograf :) kiedy zobaczyłam album oraz płytę ze zdjęciami z wesela oraz z sesji zdjęciowej w Świnoujściu (oczywiście sesja była na pełnym luzie) byłam w szoku! Takiego efektu razem z mężem się nie spodziewaliśmy. Ślub mieliśmy 15.06.2013 r. Oglądając zdjęcia czuję jakby to "było wczoraj". Z czystym sumieniem polecamy Jacka bo to naprawdę konkretny fotograf. Potrafi być wszędzie, uchwycić najważniejsze momenty oraz takie, które po latach wywołują ciągle ten sam uśmiech :D Polecam i więcej się nie rozpisuje bo na jego pracę oraz efekty tej pracy i tak zabraknie mi słów. Wielkie WOW!"

Karolinai Dawid
Kasia i Bartek
"Długo przeglądaliśmy zdjęcia ślubne różnych fotografów... Zależało nam na naturalnych emocjach uchwyconych na zdjęciach. Fotografie Jacka właśnie to mają, pokazują ludzi i ich autentyczne reakcje w tak ważnym dniu jakim jest ślub bez sztucznego ustawiania i pozowania. Trafiliśmy w dziesiątkę :) a z niektórych kadrów śmiejemy się wciąż do łez ;) Jeszcze raz dziękujemy Jacku!"

Kasia i Bartek
Asia i Adam
"Zdjęcia fantastyczne! Mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Bardzo bałam się sesji plenerowej ale okazała się być fajną przygodą. Dzięki Jacek!"

Asia i Adam
Dominika i Mateusz
"Zdjęcia weselne i ślubny plener w wykonaniu Jacka był naszym pomysłem na prezent dla Młodej Pary, prawdziwym "PREZENTEM" okazał się jednak sam Jacek, za co chcieliśmy mu bardzo podziękować:) Wspaniała nieskrępowana atmosfera jaką stworzył dzięki niezwykłej otwartości, bezpośredniości i spontaniczności sprawiły, że sesja plenerowa dla wszystkich stała się niezapomnianą przygodą. Jako fotograf ma umiejętność dostrzegania rzeczy dla innych niezauważalnych, widzi ludzi takimi jakimi są i potrafi tę prawdę o nich uchwycić w zdjęciu. To wszystko sprawia, że jego fotografie są wyjątkowe i zawsze opowiadają jakąś historię"

Dominika i Mateusz